Produkty z folii termokurczliwej PCV

Jako producent możemy państwu zaproponować szerokoą gamę produktów z folii termokurczliwej m.in. różnego rodzaju kapturki i plomby termokurczliwe, plomby na zawory czy etykiety.

Kapturki i plomby foliowe, plomby na zawory

Zdjęcie plomb termokurczliwych Uformowane kapturki foliowe spełniają identyczną funkcję jak standardowe plomby termokurczliwe. Plomba taka jest znakomitą gwarancją dla nabywcy, świadcząca o nienaruszalności produktu przez osoby postronne. Wstępne formowanie folii ma za zadanie ułatwić aplikację oraz jej dokładniejsze zgrzanie na produkcie, co przyspiesza produkcję, podnosi walory estetyczne oraz użytkowe. Oznacza to iż folia nie jest pomarszczona i jest równomiernie ułożona na Państwa produkcie.

Etykiety termokurczliwe

zdjęcie etykiety termokurczliwej Po nałożeniu pojedynczego odcinka na szyjkę butelki lub wieczko słoika, a następnie przejściu przez tunel grzewczy, folia obkurcza się, zabezpieczając produkt przed niepożądanym otwarciem. Plomba taka jest znakomitą gwarancją dla nabywcy, świadczącą o nienaruszalności produktu przez osoby postronne. Folia termokurczliwa w rękawie jest idealna do dołączania różnych przedmiotów w formie promocyjnej do głównego produktu np. długopisy, breloczki, kieliszki, zapalniczki, próbki innych materiałów. Folię z wielobarwnym nadrukiem można nałożyć na cały produkt, wówczas spełnia ona również funkcję etykiety.


Nasza folia nadaje się zarówno do zakładania ręcznego jak i do aplikacji maszynowej co potwierdzają opinie wielu użytkowników. Dzięki stałemu nadzorowi, kontroli jakości oraz licznym atestom dostarczamy państwu zawsze produkty najwyższej klasy.


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.